طراحی و توسعۀ وب سایت های داینامیک

طراحی سایت‎های اینترنتی به دو شیوه داینامیک و استاتیک صورت می‎پذیرد. در طراحی سایت استاتیک، تمامی عناصر بر بستر فایل‎های HTML انجام و بصورت مستقیم بر روی سرور قرار می‎گیرد. ورود و تغییر محتوا و اطلاعات در سایت های استاتیک، نیازمند دانش فنی است و توسط شرکت طراح صورت می پذیرد، اما در طراحی وب سایت داینامیک ، تغییرات توسط مدیر سایت و بدون نیاز به داشتن دانش عمیق فنی انجام پذیر است. امروزه طراحی سایت به شیوه استاتیک، بسیار محدود شده است و هم اکنون تنها برای سایت‎هایی استفاده می‎شود که بعدها اطلاعات آن تغییر و بروز رسانی نخواهد شد.
11.png

طراحی و توسعۀ وب سایت های داینامیک

در این شیوه نرم افزاری به نام " سیستم مدیریت محتوا " یا CMS ( مخفف Content Management System ) بر روی وب سایت شما نصب شده و کار تولید صفحات و مدیرت صفحات سایت شما توسط این نرم افزار بصورت کاملا راحت انجام می شود . شما در هر مکانی که به اینترنت متصل باشید به کمک نام کاربری و کلمه عبوری که در اختیار دارید می توانید در بخش مدیریت سایت خود وارد شده و بدون داشتن دانش طراحی تمام مطالب ، عکس ها و منو های سایت را ویرایش نمایید .

از مزایای استفاده از نرم افزار های مدیرت محتوای سایت نسبت به روش طراحی استاتیک عبارتند از :

  • نداشتن وابستگی به طراح سایت برای اعمال تغییرات مورد نظر خود در سایت
  • امکان ایجاد نامحدود صفحه در سایت بدون پرداخت هزینه طراحی برای هر صفحه
  • به دلیل بستر نرم افزاری موجود در سایت امکان افزودن امکاناتی مختلف کاربردی مانند ( خبرنامه مشتریان ، فروشگاه ، فرم سفارش و غیره ) در سایت در هر لحظه وجود دارد .
زمان طراحی

مدت زمان طراحی وب سایت شخصی با نیازهای شما متغیر می باشد ولی حداقل ٢۰ روز کاری می باشد.
هزینۀ طراحی وب سایت شخصی از ۳۰.٠٠٠.٠٠٠ ریال می باشد.
قدر دان شکیبایی و همراهی شما هستیم.