درباره ما

ما کامپوسیسی ها

گروه نرم افزاری کامپوسیس یک گروه علمی - تجاری است ، این گروه متشکل از تیم تخصصی و حرفه ای بوده که با تجربه ای بالغ بر ۱۰ سال در سال ۱۳۹۳ شروع به فعالیت نمود. اعضای این تیم از سراسر کشور گرد هم آمده اند تا بتوانند با برایند توانایی و دانش فنی خود محصولی در خور نیاز مشتری همراه با دانش به روز تحویل داده و با پشتیبانی فنی کارامد همواره در جهت رضایتمندی مشتری توانسه گامهای خود را رو به جلو مستحکم تر بردارد. تیم کامپوسیس متشکل از افراد متخصصی است که با دانش آکادمیک و تجربه توانسته علاوه بر حضور در بازار های داخلی حضور خود را در بازار های کشورهایی همچون ایتالیا ، فرانسه ، ترکیه و امریکا گسترش دهد.

حوزه فعالیت این شرکت عبارت است از :

  • طراحی وب سایت و وب اپلیکیشن
  • طراحی ، تولید و راه اندازی انواع نرم افزار های تحت وب
  • طراحی و تولید انواع اپلیکیشن و نرم افزار موبایل تحت سیستم عامل های اندرویید و IOS ‌
  • طراحی و راه اندازی انواع شبکه و VOIP در حوزه های سخت افزار و نرم افزار (Passive & Active )
  • خدمات تخصصی اپل شامل انواع تعمیرات ، سخت افزار و نرم افزار
  • مشاوره در حوزه فن آوری اطلاعات
  • اجرای پروژه های فن آوری اطلاعات در سراسر کشور

این مجموعه بر این باور است که با خروجی های اختصاصی برای مشتریان روز به روز کیفیت کاری خود را افزایش دهد از این رو بخش تخصصی گرافیک و عکاسی صنعتی تبلیغاتی خود را نیز راه اندازی نموده . خدمات قابل ارایه در بخش تبلیغات و گرافیک شامل :

01 عکاسی صنعتی و تبلیغاتی در محل و یا در آتلیه

02 طراحی انواع کاتالوگ و بروشور

03 طراحی و چاپ انواع ست اداری

04 طراحی قالب های اختصاصی وب سایت بر مبنای جوملا ، وردپرس ، دروپال و…

 

مهارت های ما

طراحی قالب
ماژول نویسی
کامپوننت نویسی
نرم افزار موبایل
دات نت

خدمات تخصصی ما

براساس نیاز شما از پلتفرم جوملا برای راه اندازی فروشگاه استفاده می کند ، در صورتی که نظر شما چیز دیگری باشد شرکت می تواند برای شما نرم افزار اختصاصی بنویسد.
توانایی پشتیبانی از شما را بصورت ، حضوری ، تلفنی یا ایمیل در هر شهری را دارا می باشد.
طراحی کاتالوگ ، بروشور ، کارت ویزیت و بسته های کامل چاپی از جمله خدمات گروه می باشد
نرم افزار جوملا یک برنامه تحت وب می باشد که برای استفاده از تمامی امکاناتش لازم است ابتدا هاست شما بخوبی برای جوملا تنظیم شده باشد.
در صورتی که شما از اینترانت داخلی استفاده می کنید و میخواهید سرورهای لینوکس پر قدرتی داشته باشید بخش توسعه سرورهای گروه کامپوسیس در خدمت شماست.

با توجه به حضور اساتید دانشگاه در تیم تخصصی کامپوسیس این مجموعه قادر به مدیریت و برگزاری انواع همایش و سمینار، ورکشاپ ، کلاس و… در حوزه فن آوری اطلاعات می باشد. امید آن را داریم تا با تامین نیاز مشتری گام های خود را روبه جلو برداشته و بتوانیم با بروز نگه داشتن مجموعه خود روز به روز خدمات خود را گسترش و برای رضایتمندی مشتری گام برداریم .
گروه نرم افزاری کامپوسیس