خلاقیت در کامپوسیس

تیم نخبه کامپوسیس با بهره گیری از دانش به روز توانایی طراحی انواع اپلیکیشن را داراست

آینده نگری

کامپوسیسی ها توانسته اند با آینده نگری یک گام جلوتر از رقبای خود گام بردارند

کار تیمی موفق برگ برنده کامپوسیس

کامپوسیس با بهره گیری از تیم مجرب و پرتجربه توانسته ظرفیت کاری خود را تا چندیدن برابر افزایش دهد

طراحی و توسعۀ وب

طراحی سایت‎های اینترنتی به دو شیوه داینامیک و استاتیک صورت می‎پذیرد. در طراحی سایت استاتیک، تمامی عناصر بر بستر فایل‎های HTML انجام و بصورت مستقیم بر روی سرور قرار می‎گیرد

تبلیغات و بازاریابی

تبلیغات و بازاریابی مؤثر، کلید موفقیت تجاری یک کسب و کار است. این دو مفهوم در کنار هم معنا پیدا می‌کنند و سازمان‌ها و افراد هوشمند، همواره به این مهم توجه ویژه‎ای دارند.

طراحی نرم افزار موبایل

با توجه به گسترش روز افزون نرم افزار‎های موبایل، تبلت ها و تلفن‌های هوشمند، ضرورت نسخه موبایل وب سایت یا یک نرم افزار موبایل برای پورتال ها بیش از پیش احساس می‌شود.

راه کارهای تجارت الکترونیک

تجارت الکترونیک شامل خرید، فروش، مبادله خدمات ومحصولات، اطلاعات از طریق اینترنت. این نوع از تجارت بر پردازش و انتقال الکترونیکی داده‌ها شامل متن، صدا و تصویر مبتنی است.

887 +

پروژه های انجام شده

13 +

پروژه های درحال اجرا

233 +

پروژه های تحت پشتیبانی

54 +

تعداد سفارشات آنلاین

درباره کامپوسیس

 

گروه نرم افزاری کامپوسیس یک گروه علمی - تجاری است ، این گروه متشکل از تیم تخصصی و حرفه ای بوده که با تجربه ای بالغ بر ۱۰ سال در سال ۱۳۹۳ شروع به فعالیت نمود. اعضای این تیم از سراسر کشور گرد هم آمده اند تا بتوانند با برایند توانایی و دانش فنی خود محصولی در خور نیاز مشتری همراه با دانش به روز تحویل داده و با پشتیبانی فنی کارامد همواره در جهت رضایتمندی مشتری توانسه گامهای خود را رو به جلو مستحکم تر بردارد.

ادامه +

براساس نیاز شما از پلتفرم جوملا برای راه اندازی فروشگاه استفاده می کند ، در صورتی که نظر شما چیز دیگری باشد شرکت می تواند برای شما نرم افزار اختصاصی بنویسد.
توانایی پشتیبانی از شما را بصورت ، حضوری ، تلفنی یا ایمیل در هر شهری را دارا می باشد.
طراحی کاتالوگ ، بروشور ، کارت ویزیت و بسته های کامل چاپی از جمله خدمات گروه می باشد
نرم افزار جوملا یک برنامه تحت وب می باشد که برای استفاده از تمامی امکاناتش لازم است ابتدا هاست شما بخوبی برای جوملا تنظیم شده باشد.
در صورتی که شما از اینترانت داخلی استفاده می کنید و میخواهید سرورهای لینوکس پر قدرتی داشته باشید بخش توسعه سرورهای گروه کامپوسیس در خدمت شماست.

آیا مایل به استفاده از خدمات ما هستید؟

ما با بیش از ده سال تجربه در انجام امور فناوری اطلاعات شبکه و مشاوره و اجرای امور تبلیغاتی طراحی پوستر و کاتالوگ در خدمتتان هستیم.

برخی از پروژه ها

رضایتمندی شما

ابزارهای طراحی وب سایت